BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 8805736
nr 880 5736
Väggarmatur
emaljerad skärm, modell äldre, kupa saknas
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:54:06
150 kr
250 kr